Mejladresser

Uppdateras inom kort, då organisationen utvidgas efterhand som vi växer.

Rektor Maria maria@smaragden.info

Helen samordnare, personalansvar/HR helen@ostragreviefsk.se

Melina förskollärare melina@ostragreviefsk.se

Rebecka förskollärare rebecka@ostragreviefsk.se

Therese barnskötare therese@ostragreviefsk.se

Sussanne barnskötare sussanne@ostragreviefsk.se

Tuva barnskötare, stängning tuva@ostragreviefsk.se

Viktoria, barnskötar utb på gång Viktorija@ostragreviefsk.se

Mia barnskötare miag@ostragreviefsk.se

Kaj förskollärare kaj@ostragreviefsk.se

Emma förskollärare emma@ostragreviefsk.se

Anna, öppning, kök/städ anna@ostragreviefsk.se