Personal

Mulle Meck

Tomas Wedin Förskl/Utvecklingsledare:  tomas@ostragreviefsk.se

Linda Berlin Barnskötare:  linda@ostragreviefsk.se

Therese Hilding Barnskötare:  therese@ostragreviefsk.se

Sandra Jolin Barnskötaresandra@ostragreviefsk.se

My Ylinen / Långtidsvikarie

Michelle Norrman / Långtidsvikarie

Linus Nilsson / Assistent

 Mamma Mu

Christina Nilsson Förskollärare: christina@ostragreviefsk.se

Linnea Heemskerk Barnskötare:  linnea@ostragreviefsk.se

Jenny Björkman Barnskötare:  jenny@ostragreviefsk.se

Kök/städ

Anna Nooijens Kök/städ:  anna@ostragreviefsk.se

 

 

 

Kommentera

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *

Följande HTML-taggar och attribut är tillåtna: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

En förskola där du och ditt barn står i centrum